Titulinis

Vaikų knygos diena

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno (1805–1875) gimtadieniu – balandžio 2–ąją. Mūsų mokykla taip pat minėjo Tarptautinę vaikų knygos dieną.

Bibliotekoje iš anksto surengta 1 - 4 klasių mokinių parodėlė „Mano knygos skirtukas“, kurioje buvo eksponuojami įvairiomis technikomis atlikti pradinukų darbeliai. Jų autoriams bibliotekos vedėja Vida Lapėnienė įteikė asmenines dovanėles.

Minint Vaikų knygos dieną aktyviausios buvo  dešimtokės Gabija Mikulskaitė ir Agnieška Aliukonis. Jos, panaudodamos senas knygas, iš anksto sukūrė įvairių pasakų iliustracijas, bibliotekoje surengė jų ekspoziciją. Be to, balandžio 2-ąją 1 - 2 klasių mokiniams skaitė ištraukas iš H. K. Anderseno pasakų - jas vėliau namuose mokinukai iliustravo ir savo kūrinėliais papuošė mokyklos biblioteką.

Pradinių klasių mokiniai yra aktyvūs skaitytojai. Nuo rugsėjo 1-osios daugiausia knygelių perskaitė pirmokėliai, 5 aktyviausiems skaitytojams įteiktos knygelės.

Vida Lapėnienė, Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos bibliotekos vedėja

G. Mikulskaitės nuotraukose renginio akimirkos