Titulinis

Kaip šventėme Kovo 11-ąją

Kovo 11-oji – viena iš svarbiausių dienų Lietuvai. Tai kovų už Nepriklausomybę, už gimtąją kalbą, už savarankiškumo įteisinimą - diena.

Ta proga pradinių klasių muzikinio teatro studija „Lašeliukai“ sukvietė mokyklos bendruomenę  trumpam minėjimui, kurio metu buvo parodyta muzikinė - literatūrinė kompozicija. Minėjimo metu kiekviena klasė prie trispalvių balionų priklijavo po popierinį paukštį su parašytais linkėjimais ir  sveikinimais Lietuvai.

Po minėjimo visa mokykla, skambant dainai „Kokia nuostabi, Lietuva esi“, apjuosė mokyklos stadioną ir džiaugsmingai paleido balionus su paukščiais į Lietuvos padangę.

„Tegul pildosi mūsų sveikinimai ir linkėjimai!”- skandavo visi, palydėdami tolstančius balionus.

Lietuvą  pasveikino ir dangų nušvietusi skaisti pavasario saulė. Taip nesinorėjo grįžti į klases.

Pradinių klasių muzikinio teatro studijos „Lašeliukai“ vadovės

Laima Samosionokienė

Elena Jurkevičienė