Titulinis

„Medeinoje“ – mokslo metų pabaiga

Birželio 6-ąją Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos bendruomenė susirinko uždaryti mokslo metų. Direktorius Vytautas Gustas pirmiausia pasveikino į aukštesnes klases perkeltus 6-9, 11 klasių mokinius, aštuntokams, kurie baigė Pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį, padedamas klasės vadovės Liudmilos Maksimec, įteikė pažymėjimus.

Trisdešimt penkiems 6-11 klasių mokiniams už įvairius nuopelnus (gerus mokymosi pasiekimus, aktyvią kultūrinę, sportinę veiklą, projektų rengimą, jų pristatymą rajoniniame projektinių darbų konkurse) buvo įteikti padėkos raštai. Visiems linkėta saugių, šiltų, smagių ir turiningų vasaros atostogų, dešimtokams – dar ir sėkmingai įveikti pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimą.

Pagarbiai nuleista Lietuvos valstybės vėliava.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Stanislovo Samosionoko nuotraukose renginio akimirkos.