Titulinis

Paskutinio skambučio šventė

Jau baigias paskutinė pamoka,
Kuri sekundė po sekundės sirpsta laiko kekėj,
Širdį skausmingai apkabina ilgesio dukra
Ir jautrūs atsisveikinimo žodžiai suplasnoja klasėj…

Paskutinis skambutis... Jis kartojasi kas metai... Gegužės 27-ąją jis nuskambėjo ir mūsų mokyklos dvyliktokams. Šiemet išleidome XIX (nuo ugdymo lietuvių kalba Paluknyje pradžios 1961 m. - XXVIII) abiturientų laidą.

Paskutinė pamoka šventiškai papuoštoje klasėje... Paskutiniai rimti ir pamokantys klasės auklėtojos žodžiai... Paskutiniai žingsniai mokyklos koridoriumi, skambant mokyklos varpeliui drauge su pirmokėliais į plojimais sutinkančią aktų salę. Rimtą, kartu ir šiltą sveikinimo žodį abiturientams tarė mokyklos direktorius Vytautas Gustas, prisiminimais ir linkėjimais pasidalijo pirmoji mokytoja Laima Samosionokienė, auklėtoja Leonora Daugudienė. Abiturientus pasveikino ir mūsų mokyklos mažiausieji - padovanojo savo rankomis sukurtas dovanėles. Ryškiaspalvių gėlių, kaip pagarbos bei atsisveikinimo ženklą, įteikė vienuoliktokai, merginų solinio dainavimo grupė atliko keletą nuotaikingų dainų. Ne vieną sugraudino abiturientų padėkos žodžiai mokyklai, mokytojams, tėvams bei Roberto Fedotovo atliekamos dainos.

„Yra amžinasis žydėjimas gamtoje ir žmogaus viduje, kuris paguodžia, suteikia stiprybės, vilties ir primena – visada ieškok žiedų ir rask...“ Visi palinkėjome abiturientams sėkmingos ir žieduotos ateities, gero skrydžio!

Natalija Mikulskienė,

Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos