Titulinis

Šimtadienis „Medeinoje“

Vasario 14-osios vakare dvyliktokai, jų tėveliai, mokytojai bei svečiai susirinko į tradicinę mokyklos šventę – Šimtadienį. Organizatoriai stengėsi, kad šventė būtų linksma, nuotaikinga ir visiems paliktų neišdildomą įspūdį.

Renginio pradžioje „Superherojus“ abiturientus vieną po kito vakaro vedėjos Gabrielė Gardžiulytė ir Jovita Mackevič (11 kl.) kvietė į salę. Vėliau vyko patikrinimas: abiturientai stengėsi atskleisti savo žinias ir gebėjimus dailės, matematikos bei kūno kultūros pamokose. Kompetentinga komisija įvertino, ir komisijos pirmininkas mokyklos direktorius Vytautas Gustas egzaminuojamiesiems įteikė pusatestačius. Peržiūrėjome vienuoliktokų sukurtą nuotaikingą siužetą – apie dvyliktokus kalbėjo bei sveikinimo žodį jiems tarė pradinukai. Dešimtokai abiturientams įteikė ryškiaspalvį Šimtadienio kalendorių, simbolizuojantį Saulę, palinkėjo šviesių ir turiningų likusių 100 dienų mokykloje.

Visus sužavėjo išradingas ir linksmas dvyliktokų testamentas, įspūdinga priesaika!.. Kupini nuoširdumo ir meilės savo auklėtiniams skambėjo Leonoros Daugudienės žodžiai.

Šventinio vakaro pabaigoje dalyviai vaišinosi tradiciniu Šimtadienio tortu, dalijosi patirtais įspūdžiais.

Natalija Mikulskienė,

Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos mokytoja