Titulinis

Advento popietė

Paluknio ,,Medeinos“ vidurinėje mokykloje gruodžio 21dieną, prieš pat  Kalėdų atostogas, įvyko Advento popietė.

Renginį pradėjo pradinių klasių mokinių muzikinio teatro studija ,,Lašeliukai“  spektakliu ,,Dvi raudonkepuraitės ir du vilkai“ (vadovės L. Samosionokienė, E. Jurkevičienė). Nuotaikingas spektaklis visus žiūrovus sužavėjo Kalėdine nuotaika ir perkėlė į stebuklingą pasakų šalį, kurioje buvo pėlytės, katės, du vilkai, lapė, juokdarys ir dvi raudonkepuraitės.

Advento popietę pratęsė 6 – 8 klasių mokinių literatūrinė kompozicija pagal Maironio eiles (paruošė lietuvių kalbos mokytoja L. Maksimec). Popietės metu skambėjo Kalėdinės dainos, kurias atliko 11 – 12 klasių mokiniai ( paruošė muzikos mokytoja R. Joknienė).

Renginio metu buvo įteiktos padėkos  mokiniams, dalyvavusiems mokykliniame konkurse ,,Laiškas Maironiui“. Iš viso dalyvavo 80 Paluknio ,,Medeinos“ vidurinės mokyklos 5-12 klasių mokinių. Rašinius vertinusi mokytojų komisija, kurią sudarė mokytojai: A. Joknys, V. Klejevskaja, D. Daukševičienė, V. Dovydėnienė, R. Gustienė, L. Daugudienė, L. Maksimec, išskyrė tris rašinio nominacijas – pilietiškiausias, meniškiausias, originaliausias.

Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Dovydėnienė džiaugėsi ,kad mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse ir suvokė, koks svarbus Maironis yra Lietuvai.

Advento popietę vainikavo Paluknio parapijos klebono Tado  Švedavičiaus sveikinimo kalba. Jis palinkėjo gražių , prasmingų švenčių ir  įteikė dovanėles mokiniams, gaminusiems prakartėles bei pakvietė visus popietės dalyvius pasidalinti kalėdaičiais.

Liudmila Maksimec

Trakų r. Paluknio „Medeinos“

vid. mokyklos

lietuvių kalbos mokytoja