Titulinis

Karnavalas „Tautų vakaras“

2013-12-27 mokykloje vyko tradicinis daug gerų emocijų sukeliantis renginys – Naujametinis karnavalas, kurį vedė 11-12 klasių mokiniai. Šventės tikslas –  supažindinti dalyvius ir žiūrovus  su pasaulio tautomis, jų kultūra bei tradicijomis. Kiekvienos klasės mokiniai įkūnijo pasirinktos tautos ar regiono - indų, arabų, rusų, aborigenų, ispanų, čigonų, havajiečių - atstovus, išreikšdami juos šokiu, daina ar vaidinimu. Šventė neapsiribojo vien pasirodymais. Jos metu savanoriai žaidė žaidimus, geriausieji pelnė ne vieną prizą.

Karnavalo vedėjai – Princas (Robertas Fedotovas, 12 kl.), Snieguolė (Jovita Mackevič, 11 kl.) ir Nykštukas (Laura Kuchanauskaitė, 11 kl.) nuo šventės pradžios ieškojo Kalėdų senelio (Gintarė Kilaitė, 11 kl.). Šis, pasirodęs karnavalo pabaigoje, įteikė dovanėlių  visiems dalyviams, tad kiekvienas jų pasijuto pagerbtas ir įvertintas.

Natalija Mikulskienė,

Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos 11 klasės auklėtoja