Titulinis

SPORTO SALĖ VĖL ATVĖRĖ DURIS

Sausio 24-oji - svarbi diena Paluknio mokyklų moksleiviams. Tai diena, kai oficialiai duris atvėrė po remonto atgimusi sporto salė. Ta proga įvyko krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo  svečių – onuškiečių - ir abiejų Paluknio mokyklų vaikinų krepšinio komandos.

Pirmosios rungtynės įvyko tarp Onuškio ir Paluknio vidurinių mokyklų krepšininkų. Svečiai buvo stipresni, jie nugalėjo rezultatu 50:33. Vėliau rungtyniavo Paluknio „Medeinos“ ir Onuškio komandos. Rezultatu 63:56 laimėjo medeiniečiai.

Paskutinė dvikova – tarp kaimyninių Paluknio mokyklų. Šis susitikimas vyko labai dramatiškai. Likus trims sekundėms iki rungtynių pabaigos rezultatu 46:44 dar pirmavo „Medeina“, bet sportinė sėkmė šį kartą lydėjo Paluknio vidurinės mokyklos komandą. Ji per likusį rungtynių laiką gražiu tritaškiu metimu persvėrė rezultatą ir šventė pergalę.

Visos komandos taškų surinko vienodai, bet nustačius įmestų ir praleistų taškų santykį pirmoji vieta atiteko Onuškio vidurinės mokyklos krepšininkams. Paluknio „Medeinos“  vidurinės mokyklos krepšininkai – antri, trečiąją vietą užėmė Paluknio vidurinės mokyklos komanda.

Pertraukų tarp rungtynių metu vyko tritaškių ir baudų metimų konkursai. Baudas taikliausiai metė onuškietis Ernestas Rusas, tritaškių metimų konkurso nugalėtoju tapo Povilas Kieras (Onuškio vidurinė mokykla), antrąją vietą užėmė Robertas Fedotovas (Paluknio „Medeinos“ vidurinė mokykla), trečiąją - Ernestas Tyševič (Paluknio vidurinė mokykla).

Taures ir diplomus varžyboms skyrė Trakų kūno kultūros ir sporto centras. Varžybas stebėjo ir sportininkus apdovanojo centro direktorius Kęstutis Ramanauskas bei direktoriaus pavaduotojas Jonas Liesys.

Džiaugiamės atliktu kapitaliniu sporto salės remontu, o už skirtas lėšas esame dėkingi Trakų rajono savivaldybei

Vytautas Gustas,

Paluknio „Medeinos“  vidurinės mokyklos direktorius

Evelinos Jadelo nuotraukose:

5325 – rungtyniauja medeiniečiai ir onuškiečiai;

5349 – antrosios vietos taurę Trakų kūno kultūros ir sporto centro direktorius K. Ramanauskas įteikia „Medeinos“ kapitonui S. Kosteckui;

5355 – visi renginio dalyviai.