Titulinis

Maironio namuose

Spalio 22 dieną, mes, 7-8 klasių mokiniai, važiavome į Kauną apžiūrėti garsaus lietuvių poeto Maironio namų. Maironio namai tikrai labai gražūs ir įspūdingi. Nors poetas Jonas Mačiulis gyveno tik su seserimi Marcele, vis dėlto turėjo didelius namus, kuriais rūpinosi pati  sesuo.

Pamatėme daug poeto namuose esančių daiktų, kurie kėlė nustebimą daugeliui iš mūsų .Labiausiai nustebino mus kortų staliukas. Sužinojome, jog poetas mėgo kortų žaidimus .Taip pat daug išgirdome apie poeto laisvalaikį, apie garsius Lietuvos žmones, kurie svečiavosi jo namuose.

Na, o šių namų apžiūrą baigėme linksmu žaidimu: pasiskirstę į dvi grupes, ieškojome įvairių daiktų, kuriuos turėjome rasti pagal duotas korteles-užuominas. Buvo smagu! Ekskursija į Maironio namus Kaune rengė lietuvių kalbos mokytoja Liudmila Maksimec.

7 kl. mokinė G.Aliukonytė