Titulinis

Prasidėjo 2013-2014 mokslo metai

Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos bendruomenė rugsėjo 2-ąją susirinko į naujųjų mokslo metų pradžios šventę. Šiai šventei, kaip įprasta, vadovavo dvyliktokai, jiems padėjo klasės vadovė Leonora Daugudienė.

Renginio pradžioje sugiedotas Lietuvos valstybės himnas, pakelta Lietuvos valstybės vėliava.

Abiturientai visus pasveikino mokslo metų pradžios proga, suteikė žodį kitiems – mokyklos direktoriui Vytautui Gustui, Paluknio seniūnei Marijai Golubovskai, Lentvario seniūno pavaduotojai ir mokyklos bendruomenės narei Anželikai Vunš, mokyklos direktoriaus pavaduotojai Vitalijai Dovydėnienei. 2 – 11 klasių mokiniai, jų tėveliai, mokytojai tradiciškai pasitiko mažiausius mokyklos bendruomenės narius – pirmokėlius, lydimus mokytojos Linos Ganevičienės, pasiklausė jų deklamuojamų eilėraščių. Mokyklos vadovas Vytautas Gustas kiekvienam pirmokui įteikė Lietuvos pirmoko pasą (šiuos simbolinius dokumentus Švietimo ir mokslo ministerija šįmet dovanojo daugiau nei 29 tūkstančiams pirmokų), o abiturientai – po atminimo dovanėlę. Gėlių puokštėmis pasveikinti mokytojai.

Vėliau mokiniams vyko pirmosios pamokos, o mokyklos darbuotojams ir mokinių tėvams -susirinkimas. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė skaitė pranešimą „Pradedant 2013-2014 mokslo metus“, kuriuo aptarė ugdymo proceso organizavimą, mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimą mūsų mokykloje 2013-2014 m. m. bei  2013 m. brandos egzaminų rezultatus ir tolimesnę mūsų mokyklos abiturientų veiklą. Direktorius Vytautas Gustas kalbėjo apie mokyklos ateities perspektyvą, Mokyklos tarybos narė Rūta Gustienė organizavo mokinių tėvų atstovų rinkimus į Mokyklos tarybą.

Vitalija Dovydėnienė, mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui