Titulinis

Dešimtokams įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai

Birželio 28-ąją į pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų teikimo šventę susirinko mūsų mokyklos mokytojai, dešimtokai, jų tėveliai. Visiems pagrindinio ugdymo programą baigusiems mokiniams iškilmingai įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Ugdytinius sveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė, klasės auklėtoja Natalija Mikulskienė, linkėdamos siekti užsibrėžtų tikslų, gerai pailsėti per vasaros atostogas ir rugsėjo 1-ąją vėl ryžtingai sugrįžti į mokyklą...

Pagrindinio ugdymo pasiekimų rezultatais labiausiai džiaugėsi Laura Kuchanauskaitė, Gintarė Kilaitė, Jovita Mackevič, Kšištof Jančevskij, o Dovydui Katkauskui tądien skambėjo sveikinimai ir 18-ojo gimtadienio proga.

10 kl. auklėtoja Natalija Mikulskienė

S. Samosionoko nuotraukoje:

1232 – Dovydui Katkauskui  - sveikinimai ir 18-ojo gimtadienio proga.