Titulinis

Organizavome „Žaliąją talką“

Balandžio 22-oji – Pasaulinė Žemės diena, tad jaunieji miško bičiuliai ir jų vadovė Danuta Pansevič nutarė aktyviai veikti – organizuoti akciją „Žalioji talka“. Idėjai pritarė daugiametis jaunųjų miško bičiulių būrelio globėjas – Paluknio girininkas Algimantas Paliutis. Jis parūpino darbinių pirštinių, maišų šiukšlėms ir vaišių talkininkams. Į pagalbą pasitelkta Paluknio kaimo bendruomenė – seniūnė Marija Golubovska, kaimo gyventojai, mūsų - „Medeinos“ vidurinės - mokyklos vadovai, mokytojai, mokiniai.

Balandžio 22 d. visos klasės su auklėtojais rinko, rūšiavo šiukšles Paluknio teritorijoje, o 24 d. jaunieji miškininkai su  vadove Danuta ir girininku važiavo tvarkyti Karkluočio ežero poilsiavietę.

Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos

Jaunųjų miško bičiulių būrelio „Lukna“ vadovė

Danuta Pansevič

Nuotraukose:

1 – atokvėpio minutėlė (tarp talkininkų – D. Pansevič ir A. Paliutis) – nuotrauka Tomo Molevičiaus;

2 – darbuojasi miško bičiulės Agnė, Lina (5 kl.) ir Viktorija (10 kl.) – nuotrauka Skaidrės Dambrauskaitės;

3 – vaišės po darbo gamtoje – nuotrauka Kšištofo Jančevskio.