Titulinis

Seminaras apie žaliąsias idėjas

 

                      2013 – 10 – 24 mokykloje vyko aplinkosauginės tematikos seminaras, kurį vedė Kauno VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centro darbuotojos Lina Gelažienė ir Vaiva Ramanauskienė. Šis seminaras – informacijos sklaidos ir mokyklų bendruomenės švietimo aplinkos klausimais programos „Žaliųjų idėjų mokykla“ dalis.

                      Seminaro dalyviai - mokyklos administracija, gamtos dalykų mokytojai ir 9 – 12 klasių mokiniai – išgirdo daug įdomios, naudingos informacijos apie atsinaujinančius energijos šaltinius, atliekų rūšiavimą, pakartotinį atliekų panaudojimą ir regeneravimą bei augalus bioenergetikus. Kartu sužinojo, kad priemonės „Visuomenės informavimo ir švietimo apie aplinką priemonių įgyvendinimas“ projekto kūrėjai - Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sodas, VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centras bei Radijas Extra FM. Projekto veiklos įgyvendinamos penkių savivaldybių (Trakų – viena jų) teritorijose. 

                      Dauguma seminaro dalyvių buvo aktyvūs, nes ne tik klausėsi, bet ir noriai atsakinėdavo į lektorių užduodamus klausimus. Svarbiausia, renginys paskatino susimąstyti apie būtinybę tausoti gamtą ir kiekvieno mūsų indėlį stabdant arba bent jau mažinant aplinkos taršą.

                                                                                        Agnieška Tuinevič ir Julija Kirilova, 9 kl

  Akimirkos iš seminaro