Sveikinimai Seime

go1bGruodžio 19 d. baigėsi Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“, kurį vainikavo iškilmingas laureatų apdovanojimas LR Seime. Konkursą globojo Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė, koordinavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Dailės mokytojų asociacija.

„Savo kūryba mokiniai įprasmino Kalėdų laukimo džiaugsmą, atskleidė žiemos grožį, kurdami savitas kompozicijas duota tema eksperimentavo dailės išraiškos priemonėmis, taikė įvairias technikas“, – sveikinimo žodį tardama kalbėjo Irena Degutienė. Ji akcentavo pagrindinį kūrinių vertinimo kriterijų – meniškumą.

go2bKonkurse dalyvavo mokiniai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos. Iš viso buvo gauti 749 atvirukai. Dalyvius vertino pagal 3 amžiaus grupes: I grupė – 7-10 metų, II grupė – 11-14 metų, III grupė – 15-18 metų mokiniai.  Iš kiekvienos amžiaus grupės komisija atrinko po 35 kūrinius, iš jų – dar po 5 pačius geriausius. Pagyrimo raštais bei rėmėjų dovanomis buvo apdovanota 15 autorių. Mūsų gimnazijos auklėtinė ketvirtokė Viltė Lapėnaitė tapo laureate savo amžiaus grupėje bei susilaukė papildomo vertinimo komisijos dėmesio.

Į geriausiųjų darbų parodą, kuri vyks Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje iki gruodžio 27 d., pateko ne vienas mūsų gimnazijos ugdytinių darbas. Tai penktokės Gabijos Šedžiūtės, septintokų Anos Buinovskaitės, Artūro Kornejevec, Evos Vitkovskos, aštuntokių Gabijos Perstiniavičiūtės ir Danielios Buinovskaitės atvirukai.

Dailės mokytoja Goda Gujienė