Ugdymas karjerai: susitikimas su sūrius gaminančia verslininke

Spalio 27 d. mokytojos Vidos Lapėnienės iniciatyva I G kl. mokiniai dalyvavo ugdymo karjerai pamokoje. Pamokos viešnia – šeimos verslą sukūrusi ūkininkė Julija Virganavičienė.

Mokiniai išgirdo verslininkės sėkmės istoriją: nuo ko prasidėjo ir kaip toliau plėtojamas nepaprastai skanių sūrių gaminimo verslas. Sužinota, kad Julijos gaminami sūriai dažniausiai yra saldūs – su razinomis, spanguolėmis, želė, tačiau yra ir klasikinis sūris, o tiems, kurie mėgsta aštriau – su česnakais, čili pipirais, saulėje džiovintais pomidorais.

Julijos Virganavičienės šeimos ūkio produktai žinomi ne tik Trakų rajone, bet ir aplinkiniuose rajonuose. Ateityje verslininkė planuoja plėsti asortimentą – pereiti prie brandintų, pelėsinių sūrių. Klientai laukia naujų skonių ir naujų gaminių.

Dalyvavusieji pamokoje buvo pavaišinti varškės spurgytėmis ir dviejų rūšių sūriais – skanėstai tirpte ištirpo smagurių burnose.

Technologijų mokytoja Vida Lapėnienė