Vaikų piešinių konkursui „Palaikome organų donorystę!“ pasibaigus

Lapkričio 22-ąją gimnaziją pasiekė Nacionalinio transplantacijos biuro (NTB) prie Sveikatos apsaugos ministerijos padėka aštuntokei Gabijai Bilinskaitei už dalyvavimą respublikiniame vaikų piešinių konkurse „Palaikome organų donorystę!“ Gabija konkursui pateikė kūrybinę kompoziciją „Meilės vardu“. Mokinę konsultavo dailės mokytoja Goda Gujienė.

Konkursas, kurį organizavo NTB ir Lietuvos asociacija „Gyvastis“, baigėsi spalio 1 d. Jo tikslas – platinti žinią apie organų donorystę mokyklinio amžiaus vaikams ir ugdyti mokinių pilietiškumo jausmą, mokyti skleisti savo idėjas socialinių temų kontekste.

Visi konkurso piešiniai yra eksponuojami NTB ir „Gyvasties“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose. Geriausi konkurso piešiniai 2022 m. spalio 7 d. buvo eksponuoti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Pasaulinės organų donorystės dienai skirtoje parodoje.

Dailės mokytoja Goda Gujienė