Vaikų susitikimas su rašytoju Benu Bėrantu

Rugsėjo 14 dieną Trakų viešosios bibliotekos Paluknio filialo vyr. bibliotekininkės Danutės Nekulsian iniciatyva gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir pirmokams vyko susitikimas su vaikiškų knygelių rašytoju Benu Bėrantu ir iliustratore Vilija Kvieskaite. Vaikai susipažino su rašytojo knyga „Boubaimė“. Atidžiai klausėsi apie pagrindinių herojų Voveriuko ir Varniuko nuotykius ieškant kamuolio, kuris iškrito pro langą ir dingo naktyje. Iš spalvoto popieriaus gaminosi šviečiančius žibintus, juos dekoravo, o dainuodami mokėsi nugalėti savo baimes.

Džiugiai nusiteikę, mokinukai pažadėjo apsilankyti bibliotekoje ir susipažinti su kitomis autoriaus knygutėmis. Renginyje dalyvavo ir pedagogės Laima Samosionokienė bei Ala Židanavičienė.

PUG pedagogė Ala Židanavičienė