Titulinis

Europos kalbų dienos minėjimas

Rugsėjo 26 d. minėjome Tarptautinę Europos kalbų dieną. Nuotaikingame renginyje, vykusiame  interaktyvios pramogos „karaokė“ forma, dalyvavo 5 – 12 klasių mokiniai, klasių vadovai ir dalykų mokytojai. Ruošiantis šventei įdėta daug pastangų: pasirinktos žinomas pop dainos, išmokti jų žodžiai, ruošti įdomūs ir originalūs pristatymai.

Renginio metu dainos skambėjo įvairiomis kalbomis – lietuvių, ispanų, rusų, lenkų ir anglų. Atliktos tokios visiems gerai žinomos dainos, kaip grupės Queen daina „Rock You“ (11 kl.), grupės Eagles daina „California Hotel“ (ją grodamas gitara sudainavo dvyliktokas Robertas Fedotovas), brazilų dainininko Michel Teló daina „Ai se eu te pego“ (ją net keturiomis kalbomis – ispanų, rusų, lenkų ir lietuvių – atliko šeštokai). 7 ir 8 klasių pasirodymai išsiskyrė choreografine scenografija. Ypač uždegančiai renginio pabaigoje nuskambėjo 10 klasės mokinių atliekamas neoficialus Lietuvos krepšinio himnas „Trys Milijonai“, sukurtas Marijono Mikutavičiaus – dešimtokams pritarė visa auditorija.

Anglų kalbos mokytoja Rūta Gustienė padėjo mokiniams išmokti dainų tekstus bei vedė visą renginį,  anglų kalbos mokytoja Natalija Mikulskienė apipavidalino renginio vietą - II aukšto fojė, rusų kalbos mokytoja Vaclava Klejevskaja parengė ir organizavo linksmą žaidimą „Pasisveikinimas“, kuriuo patikrino, ar mokiniai atskiria Europos kalbas. Nors minėjimą organizavo mokyklos Kalbų metodinė grupė, daug pastangų ruošiantis įdėjo ir 5 – 12 klasių vadovai. Renginys pavyko, nes visi noriai ir aktyviai dalyvavo.

Anglų kalbos mokytoja Rūta Gustienė