Titulinis

Motinos dienos šventė

Motinos diena – viena svarbiausių kalendorinių švenčių, kurios esmę sudaro nuoširdus, skaidrus ryšio tarp motinos ir vaikų buvimas. Tai meilės, pagarbos ir apmąstymų diena, skirta pačiam mylimiausiam žmogui – Mamai.

Artėjant Motinos dienai, mūsų mokyklos bendruomenė dovanojo mamoms spalvingą ir nuoširdų šventinį koncertą „Aš bėgu, mamyte, prie Tavo širdies...“. Atėjusios mamos turėjo progos pasidžiaugti paroda „Iš mano mamos vaikystės“, kurią parengė technologijų būrelio „Iš rankdarbių skrynelės“ (mokyt. V. Lapėnienė) ir floristinio dizaino studijos (mokyt. N. Mikulskienė) mokinės drauge su 7-8 klasių berniukais.

Šventinę programą literatūrine-muzikine kompozicija pradėjo jauniausieji koncerto dalyviai – pradinių klasių muzikinio teatro studija „Lašeliukai“ (vadovės L. Samosionokienė, E. Jurkevičienė, L. Ganevičienė). Koncertą vedė 10 klasės mokiniai J. Mackevič ir K. Jančevskij. Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos vaikų ir jaunimo dainų ir šokių kolektyvas „Luknelė“ (vadovės R. Joknienė, I. Grigienė) nupynė spalvingą dainų, šokių ir muzikos pynę. Mokyklos choras atliko dainas „Atleisk, esu toli“, „Mama“, o merginų šokių grupė – lietuvių liaudies šokius. Daug aplodismentų sulaukė ir Rūdiškių muzikos mokyklos fortepijono ir akordeono specialybių mokinių A. Zaneginos, P. Makutonovič, I. Matulevič, D. Gorbatovič, E. Rainskos, G. Aliukonytės žaismingi kūriniai (vadovės V. Kočetova, O. Pesliakienė). Meilė ir mamai, ir Tėvynei nuskambėjo 11 klasės mokinio R. Fedotovo, 9 klasės mokinės S. Buinovskaitės dainose. Viskas šią dieną – eilės, padėkos žodžiai, švelnios melodijos – buvo skirta mamai.

Šventės pabaigoje mamas pasveikino mokyklos direktorius V. Gustas. Motinos dienos šventė – nuoširdi ir prasminga vaikų dovana motinoms.

Natalija Mikulskienė,

Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos mokytoja

S. Samosionoko nuotraukose:

PICT1120 – paroda „Iš mano mamos vaikystės“

PICT1125 – pradinių kl. muzikinio teatro studijos „Lašeliukai“ pasirodymas

PICT1140 – daina „Mama“ (Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos choras)

PICT1129 – daina „Raudoni vakarai“ (atlieka 9 kl. mokinė S. Buinovskaitė, šoka 6 kl. mokinė G. Lėliūtė)

PICT1131 – 8 kl. mokinė P. Makutonovič atlieka kūrinį „Meilės turgus“

PICT1132 – lietuvių liaudies šokių pynė