Titulinis

,,Sniego gniūžtė“  mokykloje

,,Medeinoje“ SG skyrius veikia nuo 2006-ųjų, nuo 2007 m. esame akredituoti JAV, o nuo 2012 m. esame Trakų rajono SG skyrių centras.

Balandžio 8 d. mokykloje lankėsi tarptautinės Kvaišalų prevencijos programos ,,Snowball“ (,,Sniego gniūžtė“) vadovai ir veiklų koordinatoriai Džekas ir Patricija.

Iš JAV  atvykę, jie lankė Baltarusijoje veikiančius SG skyrius, o jų lankymosi Lietuvoje tikslas buvo susitikti su mūsų mokyklos gniūžtiečiais  Kadangi mokyklos SG išgyvena kartų kaitą – šįmet mokyklą baigia daug patyrusių vadoviukų – svečiai susipažino su naujaisiais nariais ir vadoviukais, stebėjo jų pasirengimą, mokė naujos metodikos. Anglų k. mokytojos R. Gustienės lydimi, svečiai aplankė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos SG skyrių, kuriam mokyklos SG teikia metodinę pagalbą ir grįžo į mokyklą, kur tęsėsi prasmingas darbas. Svečius stebino, kaip lengvai bendrauja anglų kalba dešimtokė Laura, koks ryžtingas aštuntokas Irmantas, kokia drąsi ir veikli devintokė Agnieška.

Visi jie, išlydėję svečius, ruošėsi vykti į balandžio 26-28 dienomis vykusią SG stovyklą Vilniuje. Gavome  kvietimus, deja, Edvinas vykti negalėjo. Dalyvavo Laura Kuchanauskaitė, Gytis Urbanavičius (10 kl.), Agnieška Aliukonis ir Svetlana Buinovskaitė (9 kl.) ir Irmantas Nikoličius (8 kl). Išskyrus Agniešką, visi pirmą kartą.  Grįžo, pilni įspūdžių. Gytis apstulbęs: ,,Nemaniau, kad SG – taip rimta ir tikra. Tai pakeitė mane“.