Gerumo akcija „Šv. Kalėdų belaukiant“

Laikotarpis, kuris prasideda Adventu ir tęsiasi iki Kalėdų, labiausiai tinka dalintis gerumu su vienišais, vaikų globos namuose augančiais vaikais ar pensionatuose gyvenančiais senoliais.

gerum3Norėdamos suteikti bent dalelę džiaugsmo garbaus amžiaus žmonėms, gruodžio 2 d. Paluknio „Medeinos“ gimnazijos 8 klasės mokinės Auksė Aliukonytė ir Kamilė Kraulaidytė su klasės vadove, užsienio kalbų mokytoja Natalija Mikulskiene dalyvavo Aukštadvario šv. Domininko namų organizuotoje kalėdinėje gerumo akcijoje „Šv. Kalėdų belaukiant“. Dar gerokai prieš renginį dailės mokytojai Godai Gujienei talkinant, aštuntokės Gabija Perstiniavičiūtė, Danielia Buinovskaitė, Auksė Aliukonytė ir Kamilė Kraulaidytė namų gyventojams senjorams ruošė dovanėles – jūros akmenėlius, dekoruotus  kalėdine tematika – eglutėmis, Kalėdų seneliais, sniego seniais, Kalėdų žvaigždėmis… Renginio metu Natalija Mikulskienė pasakojo apie Kalėdų laikotarpio tradicijas Lietuvoje, pabrėžė Kūčių ir Kalėdų stalo puošimo skirtumus, adventinių vainikų pynimo subtilybes, vaizdinėje medžiagoje pateikė įvairių kalėdinių eglučių – natūralių miško, stilizuotų – kūrimo ir jų pritaikymo interjere galimybes.gerum1Klausydamiesi kalėdinių dainų, senjorai patys kūrė šventines floristines kompozicijas ir žvakides, kuriomis papuošė savo kambarių ir valgyklos interjerą. Jiems talkino gimnazijos mokinės Auksė, Kamilė ir MRU Turizmo vadybos ir paveldo studijų programos I kurso studentė, buvusi gimnazijos mokinė Gabija. Renginio pabaigoje šv. Domininko namų viešnios nustebino dovanomis gerum4– kiekvienas dalyvis išsirinko jam patinkantį spalvingą akmenėlį, pasivaišino Kamilės Kraulaidytės drauge su mama Vaida iškeptu  pyragu.

Nuoširdūs padėkos žodžiai, garbaus amžiaus žmonių akyse spindinčios džiaugsmo ašaros – puikus įrodymas, kad gerumas iš tiesų kuria gerum2stebuklus.

Natalija Mikulskienė, užsienio kalbų mokytoja, 8  klasės vadovė