Mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 3-iąją Paluknio „Medeinos“ gimnazijos bendruomenė susirinko į mokslo metų uždarymo šventę. Renginyje dalyvavo 6-8, I-III G klasių mokiniai, jų artimieji – tėveliai, seneliai, broliukai, sesutės – ir mokytojai.

DSC_0336Direktorius Vytautas Gustas pasveikino visus šventės dalyvius, ypač į aukštesnes klases perkeltus mokinius. Aštuntokams, baigusiems Pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį, padedamas klasės vadovės Natalijos Pumputytės įteikė pažymėjimus, net penkiasdešimt 6-8, I-III klasių mokinių už įvairius nuopelnus (gerus mokymosi pasiekimus, nepriekaištingą lankomumą, aktyvią kultūrinę, sportinę, kūrybinę ar projektinę veiklą) apdovanojo padėkos raštais.

DSC_0357Vėliau vyko įsimintina pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų teikimo ceremonija. Direktoriaus pavaduotoja Vitalija Dovydėnienė pasidžiaugė, kad pagrindinio ugdymo programą II G klasės mokiniai sėkmingai baigė, ir perskaitė direktoriaus įsakymą dėl pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų išdavimo. Direktorius Vytautas Gustas antrokams gimnazistams tarė šiltą sveikinimo žodį, akcentuodamas dar vieno svarbaus etapo mokykloje pabaigą, ir visiems penkiolikai mokinių įteikė išsilavinimą patvirtinančius dokumentus. Jaudinančius, drąsinančius sveikinimo žodžius išsakė klasės vadovė Liudmila Maksimec, jaunesni bendramoksliai. Netikėčiausia ir maloniausia I G klasės mokinių dovana vyresniems bendramoksliams – didžiulis tortas.

Antrokai gimnazistai nuoširdžiai padėkojo klasės vadovei Liudmilai Maksimec ir mokytojams už žinias, rūpestį, pagalbą, visiems pedagogams įteikė gėlių.

DSC_0331Tą dieną girdėjome daug gražių ir prasmingų sveikinimų, linkėjimų. Po šventės gimnazijos koridoriai nurimo, nes prasidėjo, tikimės, saugios, smagios ir turiningos mokinių vasaros atostogos. O išsiskyrėme juk ne ilgam – netruks prabėgti tie trumpi, geri vasaros mėnesiai ir rugsėjo 1-osios skambutis vėl kvies į klases.

Lauksime sugrįžtančių!

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui