Apibendrintas vertimų konkursas

Spalio 26 d. gimnazijos anglų kalbos kabinete įvyko publicistinio teksto „Paluknys – patrauklus miestelis“ vertimų konkurso į rusų, anglų, prancūzų kalbas apibendrinimo renginys. Vertimus 8, I-IV G kl. mokiniai atliko rugsėjo pabaigoje – tarptautinių Europos kalbų ir Vertėjų dienų proga. Apibendrinimo renginyje gimnazistai skaitė išversto teksto ištraukas anglų ir rusų kalbomis, kartu demonstravo skaidres su tekste minimų Paluknio objektų – Luknos upės, bažnyčios, girininkijos, seniūnijos, mokyklų, bibliotekos, ambulatorijos ir kitų, nuotraukomis.

Gimnazijos direktorius Vytautas Gustas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė, kalbinio ugdymo metodinės grupės narės Rūta Gustienė, Natalija Mikulskienė, Vaclava Klejevskaja mokiniams įteikė padėkas ir prizus už geriausiai, tiksliausiai, tvarkingiausiai ir kūrybiškiausiai atliktus vertimus.

Renginio pabaigoje akcentuota, jog įgyvendintos veiklos skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui – juk meilė ir pagarba Tėvynei prasideda nuo gimtojo krašto pažinimo.

Rūta Gustienė, anglų kalbos mokytoja