Baigėsi akcija „Knygų Kalėdos“

Sausio 6 dieną baigėsi aštuntą kartą vykusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, kurios šūkis – „Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!“

Mūsų gimnazijos bibliotekai akcijos dalyviai perdavė net 19 naujų grožinės ir kitokio pobūdžio literatūros knygų. Dėkojame knygas dovanojusiems gimnazijos bendruomenės atstovams Ivetai Kazakevičienei, Alinai Markevič, Vitai Perstiniavičienei, Vitalijai Dovydėnienei, Leonorai Daugudienei, Vidai Lapėnienei, Natalijai Mikulskienei, Irmai Jakavičienei, Vyteniui Daugudžiui ir bičiuliui, buvusiam mūsų gimnazijos mokiniui Mariui Dovydėnui.

Praėjusiais metais akcijos metu bibliotekai 19 naujų grožinės literatūros knygų  įteikė 12 asmenų, iš kurių 9 – gimnazijos darbuotojai, 3 – gimnazijos bičiuliai.

Džiaugiamės, kad  biblioteka pasipildė naujomis knygomis. Kartu tikimės, kad bibliotekos lankytojai skaitydami ras tai, kas juos labiausiai domina, ir plėsdami savo akiratį patirs daug įspūdžių!

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui