Dailės darbų paroda „Diemedžiu žydėsiu“

Kovo 22 d. dailės mokytojos Godos Gujienės iniciatyva gimnazijos II aukšto koridorių papuošė mokinių kūrybinių darbų paroda „Diemedžiu žydėsiu“. Paroda skirta žymiai lietuvių poetei Salomėjai Nėriai atminti. Šiemet sukanka 120 metų, kai gimė poetė.

Parodoje eksponuojamos 5–8 ir III G kl. mokinių kompozicijos pagal Salomėjos Nėries eilėraščius. Darbų autoriai – penktokai Darja Marcinkevič, Vilgelm Makutonovič, Modest Mackevič, Deimantė Narkevičiūtė, Daumantas Knipas, šeštokai Erikas Kazakevičius, Einaras Bogdanov, Paulina Jakštaitė, Orinta Karčiauskaitė, Goda Perstiniavičiūtė, septintokai Deivid Cybulskij, Emilija Grigaitė, Saulius Peleckas, Gabrielė Vilčevskytė, Austėja Peseckaitė, aštuntokai Karolis Makarovas, Evelina Garbotovič, Vytė Gedrimaitė, Mantas Jurkevičius ir gimnazistės trečiokės Agneška Sinkevič bei Kamilia Vitkovska.

Kūrybinis procesas, prasidėjęs dar 2023 m. lapkritį, truko keletą mėnesių. Jo metu mokinius konsultavo dailės mokytoja Goda Gujienė.

Dailės mokytoja Goda Gujienė