Dalyvavome šventėje „Trakų vasara 2023“

Birželio 2-ąją Trakuose prasidėjo tris dienas trukusi 31-oji miesto šventė „Trakų vasara 2023“. Vienas pirmųjų renginių – švietimo mugė „Buvome, esame ir būsime“, prasidėjusi 13.00 val. Ji vyko Karaimų gatvėje įkurtoje naujoje laisvalaikio erdvėje.

Tarp kitų rajono švietimo įstaigų mugėje prisistatė ir mūsų gimnazija. Medeiniečiai savo palapinę papuošė dekoratyvine sienele su gimnazijos herbu, mokinių tapybos darbais, svečius vaišino žolelių arbata bei sūriais, kuriuos pagamino pirmoko Danieliaus mama Julija Virganavičienė, individualios įmonės ,,Julijos sūriai“ savininkė. Daugelis „Medeinos“ lankytojų buvo apdovanoti džiovintų žolelių rinkinukais ir padėkliukais arbatos puodeliui su gimnazijos logotipu.

Su svečiais bendravo gimnazijos direktorius Vytautas Gustas, jo pavaduotojas ūkio reikalams Vytenis Daugudis, 4–7 kl. mokiniai ir mokytojos Aušra Kuchanauskienė, Asta Baukutė, Vida Lapėnienė ir Goda Gujienė.

Medeiniečiai aplankė ir kitų švietimo įstaigų palapines, klausėsi koncerto, dalyvavo kitose veiklose.