Edukaciniams konkursams „Olympis 2020 – pavasario sesija“ pasibaigus

Kaip jau įprasta, mokiniai kasmet dalyvauja internetinių edukacinių konkursų „Olympis“ rudens ir pavasario sesijose. Šį kartą pavasario sesijoje dalyvavo 5 mūsų gimnazijos 2, 4 klasių mokiniai: mokytojos Laimos Samosionokienės paskatinti, konkursuose savo žinias pasitikrinti pasiryžo 2 kl. mokiniai Rojus Peseckas, Erikas Kazakevičius, Paulina Jakštaitė ir Goda Perstiniavičiūtė, o individualiai dalyvauti išdrįso ketvirtokė Evelina Garbotovič.

Konkurso rezultatus sužinojome gegužės pabaigoje, o 2020-06-01 gimnaziją pasiekė ir edukacinių konkursų „Olympis 2020 – pavasario sesija“ organizatorių siuntinukas. Jame buvusios dovanos skirtos konkursuose dalyvavusiems mokiniams bei dalyvavimą organizavusiai mokytojai.

Šios sesijos metu jėgos išbandytos 4 dalykų konkursuose – lietuvių ir anglų kalbų, matematikos ir biologijos (pasaulio pažinimo). Gimnazijai skirtas mokinių dalyvavimą konkursuose patvirtinantis pažymėjimas.

Iš viso konkursuose varžėsi daugiau nei 52 tūkstančiai mokinių iš daugelio Lietuvos mokymo įstaigų.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

EDUKACINIŲ KONKURSŲ „OLYMPIS 2020 – PAVASARIO SESIJA“ REZULTATAI