Gimnazijos atstovai nacionaliniame miškasodyje

2024 m. balandžio 20 d. VšĮ „Krembliai“ direktoriaus, Paluknio „Medeinos“ gimnazijos direktoriaus pavaduotojo ūkio reikalams Vytenio Daugudžio pakviesti į nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“ susirinko grupė entuziastų. Tai Paluknio seniūnė Jolanta Gardžiulienė, seniūnijos darbuotojas Zdislav Ruškevič, „Medeinos“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė, socialinė pedagogė ir grybautojų komandos „Krembliai“ narė Leonora Daugudienė, gimnazijos tėvų bendruomenės atstovai, kartu ir krembliečiai Bronislovas Aliukonis ir Saulius Peleckas su sūnumi Airidu, „Kremblių“ nariai Mečislovas Grudinskis ir Andrius Asteika su dukra Agne bei visuomenininkai Skaidrutė Kriukienė ir Rimantas Dovydėnas.

Entuziastai maždaug per pusantros valandos apsodino jiems skirtą plotą. Tam prireikė daugiau nei 1000 pušų sodinukų.

Prasmingos akcijos pabaigoje visi susirinko papietauti Ropėjos miške esančio Karkločio ežero poilsiavietėje. Užkandžiaujant ir besišnekučiuojant pasidžiaugta sklandžiu ir prasmingu darbu, gamtos grožiu, bendryste. Dauguma pirmą kartą ragavo skanių šernienos šašlykų, kuriuos meistriškai iškepė Bronislovas Aliukonis.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui