Gimnazijos atstovai – teisinių žinių ir istoriniame konkursuose

Kovo 13–14 dienomis gimnazijos moksleiviai dalyvavo dviejuose konkursuose, kuriems ruošė istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas .

Pirmasis – tai kovo 13 dieną Trakų kultūros ir meno centre vykęs Vilniaus apskrities VPK Traku r. policijos komisariato organizuotas teisinių žinių konkursas „Aš ir policija“. Gimnazijai atstovavo I G kl. mokiniai Justinas Aliukonis, Gabija Bilinskaitė, Edvin Boriševskis ir Andrėja Angelina Marcinkevič.

Antrasis vyko kovo 14 dieną. Tai Trakų r. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių istorinis konkursas, kurį organizavo Rūdiškių gimnazija.

Dalyvaujančios mokyklos komandą turėjo sudaryti 4 nariai – po vieną mokinį iš 5, 6, 7 ir 8 kl. Mūsų gimnazijai atstovavo Vilgelm Makutonovič (5 kl.), Erikas Kazakevičius (6 kl.), Balys Jakavičius (7 kl.) ir Lukas Aliukonis (8 kl.).

Iš atvykusių mokinių buvo suburtos mišrios komandos, kurios atliko konkurso organizatorių parengtas su Lietuvos istorija ir Kovo 11-ąja susijusias užduotis.

Istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas.