Grupė medeiniečių – Lietuvos etnokosmologijos muziejuje

Spalio 28 dieną 8 ir I G klasių mokiniams klasės valandėlė etnokultūros tema vyko netradicinėje erdvėje – Lietuvos etnokosmologijos muziejuje.

Molėtų rajone esančio muziejaus edukacinėse klasėse, kurių interjeras primena kosminę stotį, medeiniečiai klausėsi gido pasakojimo apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį ir jo viziją, lietuvišką etninę patirtį, astronomiją ir žvaigždynus, žiūrėjo trumpą filmuką apie praeitį ir ateitį. Galiausiai pakilta į 30 metrų aukštyje esančią apžvalgos aikštelę, iš kurios atsivėrė nuostabus vaizdas – ne tik Labanoro regioninio parko, bet ir tolimesni objektai, tarp jų – 6 aplink esantys ežerai.

Išvyką, kurios iniciatorė I G klasės vadovė Liudmila Maksimec, planavo ir aštuntokų auklėtoja Raimonda Šiurytė.

I G klasės vadovė Liudmila Maksimec