Iškilminga Kovo 11-osios eisena

DSC_3068Mūsų gimnazijos matematinio ir gamtamokslinio ugdymo metodinės grupės nariai inicijavo iškilmingą Kovo 11-osios eiseną Paluknio kaimo gatvelėmis iki seniūnijos pastato, kurio kiemelyje visų laukė seniūnė Marija Golubovska bei seniūnijos darbuotojos. Prie šventinės eisenos prisijungė ir Paluknio vidurinės mokyklos bendruomenė – administracija, mokytojai ir mokiniai. Šventinį žodį tarė biologijos mokytoja Danuta Pansevič, seniūnė Marija Golubovska, mūsų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui DSC_3106Vitalija Dovydėnienė, kuri pasveikino su švente ir apibendrino Lietuvių kalbos dienų veiklas ragindama rūpintis, globoti, puoselėti ir gerbti kalbą, nes ji yra visos žmonijos dvasinis turtas. Už įvairius organizuotus renginius direktoriaus pavaduotoja ugdymui padėkojo lietuvių kalbos mokytojoms ir mokiniams.

Trumpą istorijos pamokėlę mums padovanojo istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas ir Paluknio vidurinės mokyklos 11 klasės mokinys Lukaš Mackevič. DSC_3110Muzikos mokytoja Renata Joknienė apibendrino konkurso „Tau reiškiu pagarbą ir meilę” rezultatus. Ji apdovanojo konkurso laimėtojas – mūsų gimnazijos I G klasės mokinę Giedrę Aliukonytę ir Paluknio vidurinės mokyklos 9 klasės mokinę Karoliną Tunevič. Giedrė pateikė filmuotą medžiagą, o Karolina – nuotraukas, atitinkančias konkurso sąlygas.

Daiva Daukševičienė, lietuvių kalbos mokytoja

DSC_3038b