Jaunimas aptarė savo rūpesčius

jauLapkričio 25 d. į mūsų gimnaziją atvyko Trakų r. savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius  Andrius Šatevičius. Susitikti su koordinatoriumi atskubėjo gražus būrelis mūsų gimnazijos jaunimo. Dalyvavo ir gimnazijos tarybos narės Giedrė Aliukonytė, Erika Stankevič, Agota Demenytė, Renalda Čiupailaitė bei gimnazijos mokinių savivaldą kuruojantis mokytojas Dainius Kuchanauskas.

Susėdę už apvalaus stalo mokiniai pasidalino savo rūpesčiais ir džiaugsmais, papasakojo apie nuveiktus darbus, o savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Andrius Šatevičius davė daug praktinių patarimų, kaip geriau organizuoti jaunimo veiklą, ką daryti norint gauti finansavimą įvairioms jaunimo iniciatyvoms.

Gimnazijos jaunimas iš susitikimo išėjo kurdami planus, kaip pagyvinti gimnazijos gyvenimą.

Dainius Kuchanauskas, istorijos mokytojas