Koncertas „Kalėdinis atvirukas“

Gruodžio 21-osios vakarą gimnazijos aktų salėje vyko Rūdiškių muzikos mokyklos Paluknio skyriaus koncertas „Kalėdinis atvirukas“. Jame muzikos garsais klausytojus džiugino net 16 mūsų gimnazijos mokinių, kuriuos parengė muzikos mokyklos mokytojos Valentina Kočetova, Veslava Sulžicka, Laura Pociūnienė ir Laima Samosionokienė.

Koncerto metu mūsų gimnazijos vyresnių klasių merginų vokalinis ansamblis, kuriam  vadovauja muzikos mokytoja Jovita Dovsevičiūtė, atliko Indros Mažuikaitės dainą „Leidžiasi baltos Kalėdos“. Visos ansamblio dalyvės ir jų vadovė yra neseniai baigusios ar dar tebesimokančios muzikos mokykloje.

Renginyje dalyvavo ir muzikos mokyklos bendruomenę sveikino Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė. Glaudžiu mūsų gimnazijos ir muzikos mokyklos bendradarbiavimu džiaugėsi  direktorius Vytautas Gustas, o mokinių tėveliai ir Rūdiškių muzikos mokyklos direktorius Aringas Šumskas prieššventinius padėkos žodžius tarė koncerto rengėjams ir dalyviams.

Laima Samosionokienė, muzikos mokytoja