Medeiniečiai apsilankė Vilniaus knygų mugėje

Vasario 23 d. grupė 5–8 ir I G kl. mokinių, lydima bibliotekos vedėjos Vidos Lapėnienės, tradiciškai apsilankė Vilniaus knygų mugėje, vykusioje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Mokiniai pabuvojo bibliotekų erdvėje, ten dalyvavo kūrybinės grafikos, ekslibrisų, dienoraščių, atvirukų gamybos dirbtuvėse. Rašytojų kampe susitikta su rašytojais Vytautu Račicku ir Kęstučiu Kasperavičiumi, o muzikos salėje – su atlikėjais Justinu Jaručiu, Monika Marija ir Vidu Bareikiu.

„700 eilučių laisvei“ –  būtent laisvės tema tapo vienu svarbiausių mugės akcentu. „Knyga yra pats galingiausias laisvės ginklas – kuo labiau apsiskaitęs, kuo intelektualesnis, kuo gilesnis žmogus – tuo sunkiau yra jį pavergti“, – kalbėjo Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, poetas Rimvydas Stankevičius.

Renginys paliko daug įspūdžių, juos primins įsigyti leidiniai, gauti suvenyrai, nuotraukos.

Bibliotekos vedėja Vida Lapėnienė