Moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH!

Spalio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau ketvirtus metus iš eilės vyko didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys – #Switch! Šiame renginyje, lydimi UKC koordinatorės Vidos Lapėnienės, apsilankė ir mūsų gimnazijos I–III G kl. mokiniai.

Tradicinėje #SWITCH! technologijų mugėje jaunuoliai turėjo galimybę išmokti skraidinti droną, išbandyti parasparnio stimuliatorių, technologijų pabėgimo kambarį, 3d spausdintuvą bei dalyvauti robotų kovose.

Mokslo mugėje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovai iš visos Lietuvos pristatė su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas, norėdami atkreipti moksleivių dėmesį į darbo rinkoje itin paklausias technologijų specialybes ir išsklaidyti stereotipus, kad šio tipo profesija yra skirta tik siauram ratui jaunuolių.

#SWITCH! jaunimo dalyje gimnazistai klausėsi Indrės ir Manto Stonkų, TV3 vadovės Lauros Blaževičiūtės ir laidų vedėjo, humoristo Justino Jankevičiaus pranešimų  apie sėkmę versle ir gyvenime, apie startuolių veiklą, apie aktyvumą ir norą kurti nuo pat mokyklos suolo.

Mokiniai džiaugėsi, kad įgyta patirtis ir žinios pravers jų asmeniniame gyvenime. Be to, tai  galbūt padės greičiau apsispręsti, ko norėtų mokytis baigę gimnaziją.

Vida Lapėnienė, UKC koordinatorė