Mokslo naujovių dozė

Lapkričio 6 dieną Paluknio „Medeinos“ gimnazijos IG – IVG klasių mokiniai, lydimi mokytojos Vidos Lapėnienės, aplankė 5-ąją mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodą „MOKYKLA 2015.” Renginio metu stebėjome, kaip laboratorijose dirbo įmonių bei švietimo centrų atstovai. Mes turėjome puikią progą dalyvauti praktinėje veikloje. Taip pat apžiūrėjome nemažai stendų, mums pristatė įrankius bei programas, kurias galima sukurti pasitelkiant išmaniąsias technologijas.

Parodoje dalyvavo įstaigos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Estijos, Didžiosios Britanijos bei Prancūzijos. Pirmąkart dalyvavę Tartu miesto AHHAA mokslo centro atstovai surengė šou, kurio metu atliko įvairiausius eksperimentus, taip pat papasakojo apie centre atliekamą darbą. Tądien ne tik išbandėme jėgas mokslo srityse, atlikdami bandymus, bet ir pramogavome – bandėme įveikti UNO parko sukonstruotas kliūtis, dėliojome Lietuvos himną iš spalvotų medinių kaladėlių.

Mokiniai galėjo pasijusti karaliais ir karalienėmis, kadangi jiems buvo įteiktos senove ir didybe dvelkiančios karūnos. Mes tikimės, kad įgytos žinios pravers ateityje, kad galėsime pasinaudoti idėjomis, matytomis parodoje. Visa tai mums padės sukurti mokyklą, kurioje kiekvienas jausis lyg namuose.

Gabija Mikulskaitė, IV G klasės mokinė