Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse

2017 m. gruodžio 1 d. gimnazijoje vyko Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas. Šiuo konkursu mokiniai skatinami domėtis gamtos mokslais ir matematika, mokytis šių dalykų, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, populiarinti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.

Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse dalyvavo 15 mūsų gimnazijos 8, I-II G klasių mokinių. Geriausiai atlikę konkurso užduotis buvo apdovanoti konkurso laimėtojų diplomais, pasirašytais Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės.

Sveikiname ir džiaugiamės Simonos Maksimec (8 kl.), Simono Petro Joknio, Danielios Buinovskaitės,  Luko Čeglio,  Gabijos Perstiniavičiūtės (I G) ir Danieliaus Garbotovič (II G) pasiekimais konkurse.

Mūsų gimnazijos mokiniai konkurse dalyvauja ketvirtą kartą – nuo 2014 metų, kai konkursą pirmąkart surengė Nacionalinis egzaminų centras.

Ačiū  mokytojams Natalijai Pumputytei ir Stanislovui Samosionokui, paskatinusiems mokinius dalyvauti konkurse.