Pradinukai – rajoniniame lietuvių kalbos konkurse

Kovo 7 d. Trakų pradinėje mokykloje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas „Aš moku rašyti“. Jame mūsų gimnazijai atstovavo 3 kl. mokinės Eglė Peseckaitė ir Gabija Garbatovičiūtė  (jas ruošė mokytoja Aušra Kuchanauskienė)  bei 4 kl. mokiniai Arnas Grigas, Adrijus Lepechov ir Greta Kazakevičiūtė (juos ruošė mokytoja Laima Samosionokienė).

Pirmiausia ketvirtokė Greta Kazakevičiūtė pasitikrino žinias rašydama diktantą. Vėliau komanda, kurią sudarė penki 3-4 kl. mokiniai, dalyvavo viktorinoje.

Už dalyvavimą konkurse mokiniai apdovanoti  padėkos raštais. Prisiminimui apie konkursą jiems įteikti moliniai paukščiai – švilpynės. Visa viktorinos komanda dovanų dar gavo dėlionę. Esame dėkingi organizatoriams už šiltą priėmimą ir mielas dovanas.

Laima Samosionokienė,  pradinio ugdymo mokytoj