Priešvelykinis penktokų žygis

Kovo 29 d. penktokai susiruošė į žygį. Iššūkis – pėsčiomis įveikti 8 kilometrų atstumą nuo „Medeinos“ gimnazijos iki Žvirgždės poilsiavietės, esančios Ropėjų miškuose.

Klasės auklėtojos Kristinos Ludavičiūtės organizuotame žygyje mokiniai įveikė ne vieną kliūtį, pastatė du mažus tiltus, įsirengė net „partizanų“ slėptuvę. Juk žinoma, kad 1944–1950 m. Ropėjų miškuose veikė Didžiosios Kovos apygardos A rinktinės Lietuvos partizanai.

Žingsniuodami, kurdami ir atrasdami penktokai daug bendravo, bendradarbiavo, patyrė teigiamų emocijų. Grįžo pavargę, bet nedvejodami vienbalsiai sakė, kad ryžtųsi keliauti dar toliau.

Neabejotina, kad priešvelykinio žygio metu patobulėjo mokinių komunikavimo, pažinimo, kūrybiškumo bei socialinės, emocinės ir sveikos gyvensenos kompetencijos.

5 klasės auklėtoja Kristina Ludavičiūtė