Psichologės užsiėmimas

2015-06-03 Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro psichologė, Olweus programos instruktorė Jurgita Večerskienė gimnazijos Vaiko gerovės komisijos bei DSC_0969vOlweus koordinacinio komiteto iniciatyva 7 – 8  klasių mokiniams vedė užsiėmimą, kurį sudarė dvi dalys: „Ginčai ir konfliktai“ ir „Kaip paaugliui susirasti draugų“.

Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kokiais būdais galima spręsti konfliktines situacijas, kad pagerėtų emocinė savijauta, klasės ar mokyklos draugų tarpusavio santykiai, gavo patarimų, kaip elgtis bendraujant virtualioje erdvėje. Psichologė užsiėmimo dalyviams suteikė teorinių bei praktinių žinių, kartu pateikė ir naudingų internetinių nuorodų, kuriomis paaugliai gali pasinaudoti ieškodami pagalbos.

Po užsiėmimo vaikai galėjo individualiai pasikonsultuoti su psichologe.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė