Rajoniniame pradinukų meninio skaitymo konkurse – III vieta

Kovo 21-ąją, Pasaulinę poezijos dieną, Trakų rajono bendrojo ugdymo mokyklų atstovai susirinko į rajoninį pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursą. Jis vyko Aukštadvario mokykloje-darželyje „Gandriukas“. Renginio tikslas – skatinti mokinius domėtis literatūra, puoselėti meninio žodžio suvokimą, ugdyti kūrybiškumą, originalumą.

Pasirodė 18 dalyvių iš 6 mokyklų – Trakų ir Lentvario pradinių mokyklų, Senųjų Trakų pagrindinės mokyklos, Onuškio Donato Malinausko, Rūdiškių ir Paluknio „Medeinos“ gimnazijų. Jaunieji skaitovai deklamavo lietuvių poetų kūrinius.

Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos ketvirtokas Daumantas Knipas. Jis išraiškingai padeklamavo Justino Marcinkevičiaus poemą ,,Grybų karas“ ir 3–4 klasių mokinių grupėje užėmė III vietą. Daumantą konkursui ruošė pradinio ugdymo mokytoja Aušra Kuchanauskienė.

Renginio pabaigoje visiems konkurso dalyviams ir juos ruošusioms mokytojoms buvo įteiktos padėkos, nugalėtojams – diplomai, o komisijos nariams – autoriniai knygų skirtukai. Visi mokiniai buvo apdovanoti prizais.

Pradinio ugdymo mokytoja Aušra Kuchanauskienė