Respublikiniame piešinių konkurse „Lietuvos architektūros perlai“

Š. m. gegužės mėnesį mūsų gimnazijos atstovai dalyvavo penktajame respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Lietuvos architektūros perlai”, kurį organizavo menų studija „Linksmos spalvos”. Šis piešinių konkursas skirtas Lietuvos 100-ečiui.

Konkurso tikslai ir uždaviniai: skatinti vaikus ir jaunimą daugiau domėtis mūsų krašto architektūros palikimu, praeities tradicijomis; supažindinti moksleivius su išskirtiniais Lietuvos architektūros objektais, jų atsiradimo istorijomis; lavinti vaikų ir moksleivių meninius gebėjimus, plėsti akiratį, papildyti moksleivių Lietuvos istorijos, meno ir architektūros istorijos žinių bagažą; skatinti kūrybiškai pažvelgti į jų gyvenamosiose vietovėse esančius architektūros objektus bei pasidomėti jų atsiradimo istorijomis; suteikti vaikams ir jaunimui dar vieną progą išreikšti savo įspūdžius kuriant.

2-5 ir IV G klasių mokiniai konkursui pateikė septynias kompozicijas duota tema. Konkurso rezultatai paaiškėjo gegužės 14 dieną. Kasijos Karčmit (5 kl.) kompozicija „Vasara Trakuose” 10-12 m. mokinių amžiaus grupėje užėmė III vietą, o Aurelija Virganavičiūtė (2 kl.) ir Viltė Lapėnaitė (5 kl.) už kūrybiškumą apdovanotos padėkomis. Mokines konkursui ruošė dailės mokytoja Goda Gujienė.

Laureatų ir kitų dalyvių gražiausi piešiniai eksponuojami parodoje Vilniaus miesto SCB vaikų bibliotekoje ,,Saulutė” (Žirmūnų g. 2 Vilnius). Kviečiame aplankyti!

Dailės mokytoja Goda Gujienė