Respublikos mokinių kūrybinių darbų konkursui „Gyvūnai – mūsų draugai“ pasibaigus

Šių metų vasario – kovo mėnesiais vyko Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos pedagogių D. Danienės ir V. Venckienės inicijuotas kūrybinių darbų konkursas-paroda „Gyvūnai – mūsų draugai“. Konkursu siekiama ugdyti meilę, užuojautą ir atjautą geriausiems žmonių ,,draugams“ – gyvūnams, ugdyti kūrybinius mokinių gebėjimus, skatinti jų motyvaciją, aktyvumą ir originalumą, taip pat – puoselėti mokinių gilesnį meninį skonį ir netradicinius raiškos būdus bei priemones.

Konkurse dalyvavę 455 mokiniai iš Tauragės, Trakų, Kauno, Šakių, Vilkaviškio, Šilalės, Šilutės, Lazdijų, Marijampolės, Raseinių, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Biržų ir Jurbarko rajonų bei Pagėgių savivaldybės organizatoriams pateikė įvairių kūrybinių darbų: piešinių, aplikacijų, karpinių, dirbinių iš molio, audinio, kitų netradicinių medžiagų. Neabejotina, kad kovo 25 d. – balandžio 29 d. Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos bibliotekoje numatyta eksponuoti darbų paroda turėjo būti labai turininga. Vis dėlto dėl paskelbto karantino sumanymą organizatoriai pakeitė.

Švelnėjant karantino sąlygoms gegužės 21 d. įvyko konkursui pateiktų darbų vertinimas, o konkursui pateiktų darbų fotoparoda persikėlė į internetinę erdvę.

Mūsų gimnazijos 1-3, 5–7 kl. mokiniai konkursui pateikė aštuonis darbus. I amžiaus grupėje už kompoziciją „Fas, Rinči, fas!“ laureato vardą pelnė  Erikas Kazakevičius (2 kl.), III amžiaus grupėje už kompoziciją „Šeimos šventė“ laureate pripažinta Viltė Lapėnaitė (7 kl.). Mokinius konkursui ruošė dailės mokytoja Goda Gujienė.

Konkursui pateiktų darbų fotoparodą galima pamatyti Tauragės PMMC tinklalapyje:

RESPUBLIKOS MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS – PARODA „GYVŪNAI – MŪSŲ DRAUGAI“

Dailės mokytoja Goda Gujienė