Rugsėjo 1-oji gimnazijoje

2021-09-01 gimnazijos bendruomenė susirinko į mokslo metų pradžios šventę, kurią, padedami klasės vadovės Leonoros Daugudienės, organizavo abiturientai. Renginio vedėjos Ana Buinovskaitė ir Donata Mickevič pasveikino susirinkusiuosius, pristatė svečius, kartu su bendraklasiais mažiausiems mokinukams – pirmokams – įteikė tiek savo suruoštas, tiek Trakų r. savivaldybės skirtas dovanas.

Bendruomenei sėkmingų, saugių mokslo metų linkėjo direktorius Vytautas Gustas, pasisakė viešnios – Seimo narė Edita Rudelienė, Paluknio seniūnė Jolanta Gardžiulienė, bendruomenės „Dienmedis“ pirmininkė Alina Rizgelienė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė, 1 kl. vadovė Lina Ganevičienė, dailės mokytoja Goda Gujienė, teatro pamokas pradinukams vesianti aktorė Asta Baukutė, III G kl. atstovės Glorija Daukševičiūtė ir Diana Mickevič.

Asmeninės dovanos įteiktos daugeliui mokinių, aktyviai dalyvavusių respublikiniuose dailės konkursuose, vasarą talkinusių Paluknio bendruomenei organizuojant dviejų svarbių sukakčių iškilmes. VšĮ „Saugi pradžia“, su partneriu UAB „SDG” ir kasmet prisijungiančiomis įmonėmis organizuojanti socialinį-edukacinį projektą „Apsaugokime mūsų ateitį”, pirmokus taip pat apdovanojo – kiekvienas gavo po šviesą atspindinčią liemenę ir atšvaitą.