„Taikos šokis pasauliui“

Kadangi mūsų gimnazija dalyvauja tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje” veiklose, gegužės 8 dieną nutarėme įgyvendinti dar vieną gražią iniciatyvą „Taikos šokis pasauliui”. Šios iniciatyvos tikslas – apjungti šalies jaunimą bei visus šalies miestus, kad solidariai kalbėtume taikos tema, parodytume visuomenei, jog tik taika atskleidžia jaunosios kartos grožį ir yra būtina sąlyga klestėti, tobulėti, siekti laimės, patirti gyvenimo džiaugsmą.

Dalyvauti iniciatyvoje buvo kviečiamos mokyklos, jaunimo organizacijos ir pavieniai asmenys, turintys tikslą sukurti gražų renginį pasitelkiant savo vaizduotę, kurioje atsispindėtų gyvenimas be pavojų, laimė, pagarba gyvybei.

Šokio choreografiją sugalvojo II G klasės mokinė Gabrielė Lėliūtė, kuriai sumanymą padėjo įgyvendinti I G klasės mokinės Agota Demenytė, Erika Stankevič, Silvija Valiangaitė, III G klasės mokinės Gabrielė Zubovič, Renalda Čiupailaitė. Šokio akimirkas įamžino II G klasės mokinė Giedrė Aliukonytė, kuri filmuotą medžiagą išsiuntė projekto koordinatoriams. Visa gauta medžiaga bus montuojama į vientisą filmą, apjungiant visus Lietuvoje vykusius renginius.

Man nepaprastai džiugu, jog merginos, kurių darbotvarkėje beveik nėra laisvo laiko, noriai po pamokų repetavo šokio žingsnelius, judesius, tobulino choreografiją, rinkosi muzikinį foną. Belieka joms palinkėti noro ir gražių idėjų rengiantis ir dalyvaujant kitose akcijose bei renginiuose.

Daiva Daukševičienė, lietuvių kalbos mokytoja