Tarptautinėje anglų kalbos olimpiadoje Kings

Gegužės 12 dieną mūsų gimnazijos mokiniai Dominyka Mackevič (5 kl.) ir Titas Kuchanauskas (7 kl.) dalyvavo tarptautinės anglų kalbos olimpiados Kings finaliniame etape. Jis vyko Vilniaus Gedimino technikos universitete Į finalinį etapą mokiniai pateko kvalifikaciniame ture surinkę svertinius balų skaičius.

Kings olimpiadoje dalyvauti gali 2-12 klasių mokiniai. 80 proc. olimpiados užduočių parengta pagal kiekvienos klasės mokymosi programą. Kvalifikaciniame olimpiados ture mokiniai užduotis atliko internetu, o finliname etape – raštu. Prizininkais tampa tie dalyviai,

kurie finale savo amžiaus kategorijoje surenka didžiausią balų skaičių. Dalyvių laukia net 20 000 Eur prizinis fondas.

Kiekvienos klasės pirmųjų, antrųjų ir trečiųjų vietų nugalėtojai gaus vertingus prizus ir diplomus. Prizai – planšetiniai kompiuteriai, elektroninės skaityklės, išmanieji laikrodžiai, riedžiai.

Olimpiados finalas tą pačią dieną vyko net septyniuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje) ir truko 1 valandą klasei paskirtu laiku. Rezultatų laukiame po 7 dienų. Tikimės, kad jie bus geri.

Visi mokiniai, dalyvavę kvalifikaciniame etape ir patekę į finalinį etapą, gavo „Kings geriausių mokinių klubo” narystės sertifikatą.

Dalyvauti olimpiadoje mokinius paskatino anglų kalbos mokytoja Rūta Gustienė.

Rūta Gustienė, anglų kalbos mokytoja