Tarptautinio konkurso „Kalėdinis atvirukas“ rezultatams paaiškėjus

Š. m. gruodžio 15 dieną baigėsi tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“. Jo organizatoriai sulaukė daugiau nei 1 000 atvirukų iš įvairių šalių. Dalyvius vertino pagal 3 amžiaus grupes: I grupė – 7–10 metų (371 atvirukas), II grupė – 11–14 metų (478 atvirukai), III grupė – 15–18 metų amžiaus dalyviai (220 atvirukų). Suformuota 112 atvirukų parodos kolekcija, išrinkta 15 laureatų (po 5 iš kiekvienos amžiaus grupės).

Dailės mokytojos Godos Gujienės iniciatyva konkurse dalyvavo ketvertas mūsų gimnazijos mokinių. Pateikti 5 atvirukai. Tai Vilgelm Makutonovič (4 kl.), Maksimo Aliukonio (5 kl.), Gabijos Bilinskaitės (8 kl.) ir Gretos Kazakevičiūtės (I G kl.) kompozicijos. Dailės būrelio „Spalvotos mintys“ narys Vilgelm Makutonovič tapo laureatu 7–10 metų amžiaus dalyvių grupėje – jo miniatiūra „Žiemos išdaigos“ pripažinta viena geriausių.

Gruodžio 20-ąją LR Seime organizuota tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkurso „Kalėdinis atvirukas“ laureatų apdovanojimo ceremonija. Joje dalyvavo ir Vilgelm Makutonovič su mama Avigeja bei dailės mokytoja Goda Gujiene. Laureatui ir jo mokytojai apdovanojimus įteikė Seimo Pirmininko pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Geriausi konkurso darbai nuo gruodžio 15 dienos eksponuojami LR Seimo Jungiamojoje galerijoje. Ekspozicijoje yra dar vieno mūsų gimnazijos mokinio darbas – tai penktoko Maksimo Aliukonio spalvota monotipija „Šalta žiemos diena“. Šventinė paroda galeriją puoš iki gruodžio 31 dienos.

Dailės mokytoja Goda Gujienė