Popietėje, įprasminančioje lietuvių kalbą

Balandžio 3 d. grupė gimnazijos pedagogų dalyvavo Trakų kultūros ir meno centre vykusioje literatūrinėje-muzikinėje popietėje „Tu skambėk, stebuklingas ir didis” (B. Brazdžionis). Į renginį, kuriuo paminėti lietuvių kalbos metai, pakvietė Trakų TAU dekanė Nijolė Lisevičienė.

Auditoriją pasveikino ir įžanginį žodį tarė Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos (RLMS) pirmininkė Danguolė Sabienė, o meninę kompoziciją atliko trys RLMS narės pedagogės Inga Gučienė, Birutė Gaučienė ir Liudgarda Čepienė. Jos klausytojus džiugino eilėmis ir dainomis apie Tėvynę ir pareigą jai, gimtąją kalbą ir meilę. Prasmingi ir jautrūs žodžiai, pritariant gitarai ir kanklėms, suvirpino ne vieną širdį.

Renginio tikslas – puoselėti lietuvių kalbą, skatinti mokyklų bendruomenes domėtis lietuvių kalbos grožiu, didingumu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė