Advento popietė mokykloje

Kiekvienais metais gruodžio mėnuo visų žmonių yra laikomas pasiruošimo bei laukimo periodu.

Metai eina į pabaigą ir mūsų mokyklos intensyvų gyvenimą  vainikavo Advento popietė, Kaledos1kuri įvyko gruodžio 19 dieną.

Visi susirinkusieji aktų salėje nekantriai laukė pradinių klasių mokinių muzikinio teatro studijos ,,Lašeliukai“ pasirodymo. Šį kartą jie nustebino žiūrovus sekdami Kalėdinę pasaką, kurioje buvo nykštukų, besmegenių, angeliukų ir sniego.

Garsiais aplodismentais žiūrovai drąsino priešmokyklinės grupės dainininkes. Ana, Emilija ir Andrėja dainavo dainelę apie žiemą,  deklamavo eilėraštukus , apie Kalėdų senį ir dovanas.

Dvyliktos klasės merginos Gabrielė Gardžiulytė ir Gintarė Kilaitė atliko dainą ,,Pasakų šalis“.

Na, o kokios šventės be dovanų? Tikybos mokytoja Arūnas Joknys atliko Kalėdų Kaledos2senelio pareigas ir padovanojo saldainių mokiniams, kurie kūrė prakartėles.

Prieš didžiąsias metų šventes mūsų mokykla puošėsi, vyko durų puošimo konkursas. Mokytojos Vida Lapėnienė ir Goda Gujienė apibendrino konkurso rezultatus ir įteikė padėkas klasėms, kurios originaliai papuošė kabinetų duris.

Renginio svečias klebonas Tadas Švedavičius, palinkėjęs visiems gražių švenčių, Kaledos3priminė, jog dalijimasis kalėdaičiais – ypatinga akimirka, kai galima pabūti drauge.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė palinkėjo visiems prasmingų švenčių, ramybės ir stiprybės šeimose, o mokyklos direktorius Vytautas Gustas priminė gerus mūsų  mokinių poelgius ir darbus, kuriais verta didžiuotis.

Renginį vedė aštuntos klasės mokinės Laura Boriševskytė, Giedrė Aliukonytė ir Gabrielė Lėliūtė.

Lietuvių kalbos mokytoja Liudmila Maksimec