Karnavalas

Gruodžio 18 dieną kiekvienas mokinys, išėjęs pro mokyklos duris, žinojo, jog tikrai bent   kartą čia sugrįš iki Naujųjų metų. Sugrįžimo priežastis labai paprasta. Juk kasmetkarnavalas1 susirenkame į Naujametinį Karnavalą! Šis tradicinis renginys vyksta nuo pat mokyklos įkūrimo. Tai žinodami, mokiniai pradėjo iš anksto ruoštis šiam ypatingam įvykiui.

Blizgančios palaidinės, ryškus makiažas, pačios įvairiausios šukuosenos — mokiniai stebino savo išvaizda. Šiemet nusikėlėme mintimis keliais dešimtmečiais į praeitį — prisiminėme 80-90 – uosius metus. Itin atsakingai renginiui pasiruošė penktokai, šeštokai, septintokai ir aštuntokai. Mes turėjome puikią progą išvysti puikius mokinių pasirodymus, kuriuos jie atliko pagal anų laikų muziką. Tačiau tai dar ne viskas. Žiūrovai galėjo pamatyti ir organizatorių paruoštą vaidinimą apie pavogtas Kalėdas!

Kuomet Kalėdos buvo sugrąžintos, visos programos parodytos, džiaugsmingai Karnavalas3paskelbėme kitos Karnavalo dalies, diskotekos, pradžią. Kadangi šiemet pirmą kartą  Karnavalą organizavo ne vienuoliktokai, o LKJBS „Žingsnis“ Paluknio „Sniego Gniūžtės“ skyriaus savanoriai, renginys buvo šiek tiek kitoks. Ypatingas dėmesys buvo skirtas alkoholio ir kitų psichotropinių medžiagų prevencijai, stengtasi neskatinti konkurencijos tarp klasių, o tiesiog smagiai leisti laiką!

Po Karnavalo apklausėme kelis mokinius ir išgirdome tokius atsiliepimus:Karnavalas4

„Karnavalas patiko, nes buvo mokinių ne vien iš mūsų mokyklos“. „Buvo visai įdomu. Patiko jūsų „mini“ vaidinimukai, tokie nuotaikingi ir linksmi“.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Karnavalas2